Facebook Demo – Customizer

SKK Bohušovice - kuželky

3 months 2 weeks ago

05.09. to konečně vypukne a začíná sezóna. První 2 utkání odehrají sršni na kuželnách soupeřů. "Ačko" nastoupí proti Lomnici a "Bečko " si zahraje proti Dobřanům "B". Tak uvidíme jak se vstup do nové sezóny vydaří. Béčko shodou okolností začíná sezonu na stejné kuželně na které v minulé sezoně odehrálo své poslední venkovní utkání před ukončením soutěže. Tak snad to půjde nyní lépe. Krajské soutěže začínají až o dva týdny později takže až sršni zavítají na domácí dráhy přidá se k nim i "Céčko" a změří své síly v prvním utkání okresního přeboru s Kovostrojem Děčín "B".

SKK Bohušovice - kuželky

4 months 1 week ago

Do začátku sezony nám zbývají necelé dva měsíce a už se nám pomalu rýsuje nadcházející sezona. Jelikož ročník 2019/2020 byl z důvodu epidemie anulován, zůstala družstva ve stejných soutěžích jako minulou sezonu, nikdo tedy nesestupoval ani nepostupoval. Ovšem i tak došlo k pár změnám. Družstvo TJ Dynamo Liberec B v Severočeské divizi nahradí družstvo ASK Lovosice. Lovosice si jistě Divizi hrát zaslouží jelikož už před anulováním soutěže měly postup jistý. VV Ústeckého kraje dále rozhodl uvolněné místo v Ústeckém KP neobsazovat a soutěž redukovat na 12 účastníků. Vznikla nová družstva: Podbořany C, Lok. Ústí D. Nově bude SK Děčín hrát svá domácí utkání ve Verneřicích a Trnovany B v Duchcově. Uvidíme jak se týmy se změnami poperou a budeme doufat, že tento ročník již nic nenaruší. Co se týká týmů SKK Bohušovic tak tam by se nic měnit nemělo. Ačko - 2. liga, Bčko - 3. liga, Cčko-okresní přebor. Na kompletní složení skupin ústeckého kraje se můžete podívat na obrázku.

SKK Bohušovice - kuželky

10 months 1 week ago

První jarní zápas přinesl vyrovnaný boj s neohroženým lídrem soutěže ze Sadské.
Favorita jsme značně prověřili, až se opotil. Body ale lepším závěrem uhrál.
Gratulace Honzovi Klímovi k první druholigové pětistovce!
Po přenosech nás čeká zápas s Červeným Kostelcem.

SKK Bohušovice - kuželky

10 months 3 weeks ago

Výsledky okresních přeborů pro rok 2020.
Gratuluji mistrům našeho okresu a věřím, že nás na krajích budete dobře reprezentovat 🙂
Zase za rok a třeba už i u sprintů a tandemů 😉

SKK Bohušovice - kuželky

10 months 3 weeks ago

Zdravím všechny v novém roce!
V sobotu 4. 1. od 8:00 budou na naší kuželně probíhat okresní přebory jednotlivců.
Jménem výboru OKS Litoměřice zvu všechny fanoušky kuželek k návštěvě bohušovické kuželny a všem nominovaným přeji co nejlepší výkony.

SKK Bohušovice - kuželky

1 year 3 days ago

Stoprocentní víkend!
Sršni slaví trojí výhru v tomto hracím kole.
Nejprve v pátek céčko zdolalo soupeře ze Sokola Ústí 5:1 o 88 kuželek. Nejlépe zahrál Honza Klíma 421. Čtvrtá výhra posunula céčko na osmé místo tabulky soutěže.
V sobotním dopoledni na páteční zisk navázalo áčko. Doma se utkalo s nebezpečnou Aší. Nováček druhé ligy si vede velmi dobře a i na naší kuželně podal srdnatý výkon. Výsledek 7:1 o 53 kuželek se zdá být jednoznačným, ale byla to vpravdě bitva. Nejlépe zahráli Milan Perníček 574 a Radek Šípek 569. Áčko poskočilo na sedmé místo ligové tabulky.
Úspěšný víkend nakonec potvrdilo i béčko. Čekala jej velká bitva s plzeňskou Škodovkou. Zkušený ligový tým měl dlouho mírně navrch. Ve druhé polovině zápasu se ale naši dostali do vedení a již jej nepustili. Béčko zvítězilo 5:3 o 17 kuželek. Skvěle zahrál Láďa Koláček 565. Před závěrečným kolem podzimu je béčko na osmé příčce tabulky.

SKK Bohušovice - kuželky

1 year 1 month ago

Dneska jsme zvládli těžké domácí utkání proti nečekaně velmi dobře hrajícím Loučovicím. Milan Perníček opět výborně. Klíčový super výkon přidal Jarda Chvojka. Pp týdnu volna nás čekají dvě utkání venku v Jičíně a Kosmonosích.

SKK Bohušovice - kuželky

1 year 1 month ago

Do odpoledního zápasu béčka zavítal mistr světa! Všichni jsme byli potěšeni tou ctí vidět jej v akci ve třetí lize a ohromně nás to bavilo. Kluci dokázali porazit třetiligové Rokycany o dvě kuželky. S těmi interligovými pak statečně drželi krok. Nejvíc se dařilo Jardovi Chvojkovi, kterému jen o fous utekla šestistovka. Byl tedy dnešním borovém na konec. Příští víkend opět doma.

SKK Bohušovice - kuželky

1 year 1 month ago

Dopolední zápas v Poděbradech proti Tehovci neprobíhal podle našich notiček. Soupeř byl lepší a zaslouženě bral body. Dařilo se jen Milanovi s 591 kuželkami. Podvečer hraje béčko v Rokycanech.


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.